120. árverés - 58. tétel
Turul. A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye. Szerk.: Schönherr Gyula és Varjú Elemér. Tizenkilenczedik-huszonegyedik kötet [egybekötve].
Bp., 1901-1903. (Franklin-Társulat ny.) |
(4)+208+VIIIp.+3 színes t.+(4)+208+VIIIp.+4t. (3 színes)+1 kihajt. mell.+(4)+192+VIIIp.+6t. (3 színes, 1 kihajt.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |