120. árverés - 59. tétel
Csávossy György — Horváth Ödön — Mezei Sándor — Szász József
Szőlőtermesztés
Bukarest, 1957. Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó. |
347+(1)p.+14t. |
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Hozzá: Az ésszerű szüretelés és borászat (Marosvásárhely), 1955. ARLUS Központi Tanácsa. 46+(2)p. Az utolsó levél részben pótolva. Kiadói papírborítóban. |