121. árverés - 6. tétel
(Cserey) Cserei Farkas, nagy-aitai
A' magyar, és székely asszonyok' törvénye. Mellyet E' két nevezetü, de egy Vérü Nemes Nemzetnek Törvényiből, Törvényes Szokásiból, Végezésiből, Birák Itéletiből, és más Törvény-Tudók Irásiból egybe-szedett ~.
Kolo'sváratt, 1800. Hochmeister Márton ny. |
XII+392p. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. A címlap felkasírozva. Later half cloth. Spine gilt. Title page restored. |