123. árverés - 106. tétel
Hufeland, (Christoph Wilhelm) Kristóf Vilmány
Makrobiotika, vagy az ember életét meghoszszabbító mesterség. Szerzé ~. Fordítá, és a' Magyar Nyelvre való Jegyzékekkel megszaporítá Kováts Mihály. Harmadik magyar kiadat. I-II. rész.
Budán, 1825. Landerer Anna. |
1t.+XXXXVIII+228p.; 306+(30)p. |
A mű magyarul 1798-ban látott először napvilágot. |
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben. Slightly worn contemporary cloth. Győry: 149. old. |