123. árverés - 20. tétel
Dugonics András
Magyar példa beszédek és jeles mondások. I-II. rész.
Szegeden, 1820. Grünn O. |
1t.+XXXII+300+352p. Első kiadás. |
A szerző élete végéig gyűjtötte az anyagot munkájához, amely csak két évvel halála után láthatott napvilágot. |
Kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Contemporary half leather. Spine slightly worn. Szüry: 1031. |