124. árverés - 150. tétel
Thim József
Délmagyarország önvédelmi harca 1848-1849-ben. I. kötet. Bács-Bodrogmegyei és Szerém-végvidéki események [unicus].
Bp. (Zombor, 1887.) Aigner Lajos (Bittermann Nándor ny.) |
(8)+347+(4)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |