124. árverés - 151. tétel
Tirts Rezső, id.
1848-49-iki élményeim különös tekintettel a Cornides-féle szepesi guerilla-vadászok szereplésére a szabadságharczban.
Késmárk, 1903. Sauter Pál ny. |
(4)+112p.+8t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |