124. árverés - 272. tétel
Korn, (Philipp Anton) F. A.
A török rokonszenv s az oroszellenes érzület Magyarországban. Kossuth Lajos erre vonatkozó nagyfontosságu leveleivel. Magyar és német kiadásban ~ által.
Magyar-Óvár, 1879. Czeh Sándor ny. |
(4)+182+(2)p. Az utolsó levél másolattal pótolva. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Több helyen ceruzás firkálással. |