124. árverés - 273. tétel
Kossuth Lajos és fiainak az 1867-dik évben megjelent összes leveleik. Kiadja: Szodoray Sándor, honvédszázados.
Pest, 1868. Leitner, Kunosy és Réthy ny. |
1t.+109p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |