128. árverés - 272. tétel
A magyar nyelv rendszere. Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság.
Budán, 1846. Magyar Királyi Egyetem betűivel. |
XII+374p. |
Az első átfogó leíró nyelvtan első kiadása. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2920. |