128. árverés - 273. tétel
Magyar történelmi emlékek. Kiadja Szalay László. I-V. kötet.
Pest, 1856-1865. Heckenast. |
VIII+543p.; XVI+556p.; VIII+434p.; XXIV+390+(1)p.; (4)+506p. Az első darab sorozatcímlapja hiányzik. |
I. Kemény János erdélyi fejedelem önéletirása II-III. Grof Bethlen Miklos önéletirása. I-II. IV-V. Gróf Károlyi Sándor önéletirása és naplójegyzetei. Pulay Jánosnak a szathmári békességről irt munkája. Teljes sorozat. |
Az első kötet kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben, a többi egységes, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |