128. árverés - 62. tétel
Luzern, 1960. Gebr. Dorfmeister ny. |
208p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas címerrajzzal. |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén aranyozott címerrel. |