128. árverés - 63. tétel
Luzern, 1964. Gebr. Dorfmeister ny. |
326+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas címerrajzzal. |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötéstábla közepén aranyozott címerrel. |