133. árverés - 173. tétel
De(s)sewffy Jó'sef, gróf
A' "Hitel" czímü munka taglalatja
Kassán, 1831. Werfer Károly. |
260+(4)p. Első kiadás. |
Az előző évben megjelent Hitelre számos válasz született. Ez talán a legjelentősebb, amelyre feleletként írta meg Széchenyi a Világot (lásd árverésünk 177. tételét). |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szentkirályi: D-27. |