134. árverés - 10. tétel
Bajza (József)
Az emberi mivelődés történetei. A' legrégibb koroktól a' népvándorlásokig. Németből szabadon forditotta ~. I-II. kötet.
Pesten, 1844. Hartleben K. A. |
354+(6)p.; 282+(6)p. (Történeti könyvtár. I-II.) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |