134. árverés - 11. tétel
Bajza (József)
Világtörténet. A' legrégibb időktől korunkig. Első kötet [unicus].
Pest, 1846. Hartleben K. Adolf. |
1t. (díszcímlap)+(2)+X+(3)+14-931+(3)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A levelei enyhén rozsdafoltosak. |