134. árverés - 295. tétel
Verne, (Jules) Gyula
A Bégum ötszáz milliója. Regény. — A "Bounty" lázadói. Elbeszélés. Forditotta Szász Károly. Jogositott harmadik képes kiadás.
Bp., 1903. Franklin-Társulat. |
238+(2)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. |
Festett, aranyozott, kiadói (zöldesszürke) vászonkötésben. |