134. árverés - 296. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Kéraban, a vasfejű. Regény. Francziából forditották György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás.
Bp., 1897. Franklin-Társulat. |
479p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas képpel. |
Festett, aranyozott, kiadói (piros) vászonkötésben. |