135. árverés - 172. tétel
Rómer Flóris, dr.
A Bakony, terményrajzi és régészeti vázlat
Győrött, 1860. Sauervein Géza. |
(8)+216p. Első kiadás. |
A címlapon ajánlással: "Rummel Arnoldnak baráti emlékül a Szerző." |
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |