136. árverés - 152. tétel
Film Riport. I. évfolyam. 1-18. szám.
Oradea-Mare (Nagyvárad), 1923. (Minerva.) |
Az 1932-ig megjelent, fényképekkel gazdagon illusztrált folyóirat teljes első évfolyama. Szerkesztője Adorján Péter volt. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelek egy része gyűrött, szakadozott, egy levél alsó sarkát letépték. |
Lakatos: 517. |