136. árverés - 153. tétel
Képes Néplap és Politikai Hiradó. Felelős szerkesztő: Nagy Miklós. Második évfolyam.
Bp., 1874. Franklin-Társulat. |
(5)+106-425+(3)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Az első évfolyam még Politikai Hiradó címmel jelent meg. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Lakatos: 1166. |