136. árverés - 52. tétel
Daniel Gábor, vargyasi id.
A vargyasi Daniel család eredete és tagjainak rövid életrajza. Az eredeti családi okmányok és más hiteles adatok alapján irta ~.
Bp., 1896. (Franklin-Társulat ny.) |
437+(2)p. |
Hozzákötve: Adatok a vargyasi Daniel család történetéhez. Pótfüzet "A vargyasi Daniel család eredete s tagjainak rövid életrajza" czimű munkához. Bp., 1908. (Franklin-Társulat ny.) 47+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |