136. árverés - 53. tétel
Éble Gábor
A Harruckern és a Károlyi család. Genealogiai tanulmány.
Bp., 1895. Hornyánszky. |
1t.+(2)+82p.+4t.+3 mell. (kihajt.) Lapszámozáson belül 2 egészoldalas táblával. |
Dombornyomású címerrel díszített, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A bőr néhány helyen sérült. |