138. árverés - 145. tétel
Vahot Imre
~ emlékiratai és Petőfi Sándor emlékezete. Összeáll. és kiadta Vahot Gyula. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1880. Kocsi S. |
1t.+VII+178+160p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Pál Ferenc könyvjegyével. |