138. árverés - 146. tétel
Vahot Imre
Gróf Batthyány Lajos élet- és jellemrajza, mely a dicső emlékezetű 1848- és 49-iki magyar szabadságharcz kifejlődése oknyomozó történetének alapját, hű vázlatát is magában foglalja... Kiadta Vahot Gyula.
Bp, 1873. Kunosy és Réthy ny. |
(6)+114p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |