138. árverés - 163. tétel
Hölgyfutár. Közlöny az irodalom, társasélet, művészet és divat köréből. Tulajdonos szerkesztő Nagy Ignác. (I. évf. 2. félév). 1-151 szám [egybekötve].
Bp., 1850. (Lukács László ny.) |
616p. A kötethez 8 tábla (6 divatkép) is tartozna. |
Hozzá: Hölgyfutár. Közlöny az irodalom, társasélet, művészet és divat köréből. Felelős szerkesztő s kiadó: Berec Károly. III. évf. (1. félév). 1-147 szám [egybekötve]. Bp., 1855. (Emich Gusztáv ny.). 586p. A teljes évfolyamhoz hat tábla tartozna. |
Enyhén sérült, kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Lakatos: 859. |