138. árverés - 164. tétel
Magyar Tudományos Értekező. Szerkesztik és kiadják Knauz Nándor és Nagy Iván, magyar akademiai tagok. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1862. Pfeifer Nándor. |
480+(2)+520p. |
Hozzákötve: Pauer János: Ősök emléke, vagyis: szerette-e a magyar nemzeti történetét? Voltak-e hajdan évkönyvei? Székfoglaló beszédben fejtegette... --. Székesfehérvárott, 1860. özvegy Számmer Pálné ny. 84p. |
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. |