138. árverés - 293. tétel
Lenhossék, (József) Joseph von
Bp., 1884. Königl. Ung. Univ. |
XI+251p.+8t.+1 színes, kihajt. térk. Hunfalvy Pálnak dedikált példány. |
Javított gerincű, kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |