138. árverés - 294. tétel
(Lónyay Menyhért, gróf)
Vázlatok a Magyar Tudományos Akadémia félszázados történetéből. 1831-1881.
Bp., 1881. Athenaeum ny. |
(4)+165p.+1 kihajt. t. |
Gróf Dessewffy Aurélnak szóló ajánló sorokkal. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |