138. árverés - 374. tétel
Augustinus Panormitanus, R.P. Josepus
Brevis notitia eorum, quae scitu, vel necessaria, vel valde utilia sunt Confessariis in primo ingressu ad audiendas Confessiones
Tyrnaviae, 1691. Friedl ny. |
(12)+349+(5)p. |
A mű a maga korában népszerű gyóntatási segédkönyv volt. |
Kopottas, korabeli pergamenkötésben. A gerinc alsó részén kis sérüléssel. |
RMK II 1691. |