138. árverés - 375. tétel
Avancinus, Nicolaus
Tyrnaviae, 1679. Typis Academicis. |
(24)+417+(1)p. |
Az olasz jezsuita műve ekkor jelent meg először Magyarországon, a XVIII. század folyamán több kiadást is megért. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli bőrkötésben. |
RMK II 1449. |