138. árverés - 418. tétel
Desewffy, (József gróf) Joseph Graf
Zergliederung des Werkes: Ueber den Credit. Vom ~. Aus dem Ungarischen übersetzt von S. v. Ludwigh.
Kaschau, 1831. Carl Werfer. |
(4)+X+(1)+12-295p. |
Az ugyanebben az évben napvilágot látott, Széchenyit élesen támadó A' "Hitel" czímü munka taglalatja fordítása. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. A levelei enyhén rozsdafoltosak. |
Szentkirályi: D-27. |