138. árverés - 419. tétel
Falk Miksa
Széchenyi István gróf és kora. Irta ~. Forditották Á(ldor) I(mre) és V(értessy) A(rnold).
Pest, 1868. Emich. |
VIII+343p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |
Szentkirályi: F-4.3. |