138. árverés - 448. tétel
Szent-Páli, (István) Stephanus
Cibinii, 1795. Typis Matini Hochmeister. |
XV+(1)+302+(1)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel. |