138. árverés - 449. tétel
Arányi Antal
Az iglói m. k. áll. tanitóképző-intézet 25 éves története 1871-1896. Az 1896/7-iki tanév ismertetésével. Szerkesztette ~.
Szepes-Igló, 1897. Tátra ny. |
1t.+458+(4)p. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |