138. árverés - 537. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Dél csillaga. A gyémántok hazája. Francziából forditotta György Aladár. Második jogositott kiadás.
Bp., 1896. Franklin-Társulat. |
334+(2)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Aranyozott, festett (szürke), kiadói vászonkötésben. |