138. árverés - 538. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Doktor Ox theóriája. Zachariás mester. Telelés Grönlandban. Dráma a levegőben. Forditotta Zigány Árpád. Egyedül jogosított magyar kiadás az eredeti franczia képekkel.
Bp., 1903. Franklin-Társulat. |
237+(3)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Aranyozott, festett (piros), kiadói vászonkötésben. |