138. árverés - 541. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Francziából Zigány Árpád. Egyedül jogosított magyar képes kiadás.
Bp., é.n. Franklin-Társulat. |
242+(1)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Aranyozott, festett (piros), kiadói vászonkötésben. |