138. árverés - 542. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Harmadik, egyedül jogositott képes kiadás.
Bp., 1895. Franklin-Társulat. |
274p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Erősen kopottas, festett (kékesszürke), kiadói vászonkötésben. |