138. árverés - 547. tétel
Vörösmarty (Mihály)
~ minden munkái. Kiadák barátai Bajza J. és Schedel Ferencz. I-X. kötet [hat darab].
Pesten, 1845-1848. Kilián. |
1t.+(2)+250+VI+(2)+318+VIIIp.; (2)+271+(1)+(2)+266+(1)p.; (2)+384p.; (4)+252+(2)+338+(1)p.; (2)+347+(1)+(2)+269+(2)p.; 1t.+(2)+621p. |
A költő műveinek első gyűjteményes kiadása. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 5108. |