138. árverés - 548. tétel
Wagner, (Károly) Carolus
Diplomatarium comitatus Sarosiensis, quod ex tabulariis et codicibus manuscriptis eruit ~
Posonii & Cassoviae, 1780. Sumtibus Joannis Michaelis Landerer. |
(2)+VI+575+(17)p. |
Wagner a jezsuita történetírók második nemzedékéhez tartozott. Fő műve a szomszéd vármegye, Szepes történetét tárgyaló munka. |
Enyhén sérült, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |
Poss.: "Pars Bibliothecae Hungaricae Danielis Cornides". |