140. árverés - 17. tétel
Bedy Vince, dr.
A győri székesegyház története
Győr, 1936. Győregyházmegyei Alap ny. |
V+172p.+11t. Dedikált példány. (Győregyházmegye multjából. I.) |
Hozzákötve: A győregyházmegyei papnevelés története Győr, 1937. Győregyházmegyei Alap ny. 446p.+18t.+2 kihajt. mell. Dedikált példány. (Győregyházmegye multjából. II.) Hozzá: A győri székeskáptalan története Győr, 1938. Győregyházmegyei Alap ny. V+564p. (Győregyházmegye multjából. III.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |