140. árverés - 18. tétel
(Békeffi István)
Latyi Matyi mint Robinson
(Bp., 1946.) Fővárosi Könyvkiadó. |
43p. Színes szövegközti rajzokkal. |
A szennycímlapon Latabár Kálmán ajánló soraival: "Jenőkének szeretettel Latyi Matyi Jézuskájától. 946. XII. 24." |
Restaurált, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. A hátsó kötéstábla vászonnal pótolva. |