140. árverés - 299. tétel
Mika Sándor
Weiss Mihály. Egy szász államférfiú a XVII. századból.
Bp., 1893. MTT. |
(4)+219p.+7t. (részben kihajt.)+2 színes, kihajt. mell. Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. |
Hozzákötve: Szilágyi Sándor: I. Rákóczy György 1593-1648 Bp., 1893. MTT. (8)+424p.+8t. (3 kihajt., 1 színes)+2 kihajt. mell. (hasonmás) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötéstáblákon és a gerincen kis kopásnyomokkal. |