140. árverés - 300. tétel
Széchy Károly
Gróf Gvadányi József. 1725-1801.
Bp., 1894. MTT. |
(4)+320p.+13t. (1 színes, 5 kihajt.)+5 kihajt. mell. (hasonmások) |
Hozzákötve: Schönherr Gyula: Hunyadi Corvin János 1473-1504 Bp., 1894. MTT. (4)+332p.+8t. (2 kétoldalas, ebből 1 színes)+5 mell. (2 színes, 2 kétoldalas) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötéstáblák enyhén kopottak. |