140. árverés - 324. tétel
Milleker Bódog
Versecz szab. kir. város története. Irta ~. Németből ford.: Buday József. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1886. Ráth M. |
XIII+(2)+314+(4)+392p.+3 térk. (kihajt, 2 színes) |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |