140. árverés - 325. tétel
Mohl Antal, dr.
Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.
Győr, 1913. Győregyházmegye könyvsajtója. |
(2)+135+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |