Bp., 1913. (Franklin ny.) |
128p.+5t. (Nemzetiségi ismertető könyvtár. II./2.) |
Hozzákötve: Bruckner Győző: A szepesi szász nép Bp., 1913. (Franklin ny.) 172+(2)p.+3t. (Nemzetiségi ismertető könyvtár. II./2.) Kiadói colligatum. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |