140. árverés - 336. tétel
Neumann Jenő, dr.
Szarvas nagyközség története. Az új Szarvas alapításának 200 éves jubileuma alkalmából a községi képviselőtestület megbízásából írta ~.
Szarvas, 1922. Müller Károlyné ny. |
328p. A címlap hátoldalán a helyi egyházközség Raffay Sándor püspöknek szóló ajándékozó soraival. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |