146. árverés - 178. tétel
Család könyve. Hasznos ismeretek és mulattató olvasmányok. Szerkesztik Greguss Ágost és Hunfalvy János. Harmadik évfolyam.
Pest, 1858. Lauffer és Stolp. |
1t.+(6)+699+(4)p.+7t. (3 acélmetszet és 5 kőnyomat, 1 színes) Szövegközti fametszetekkel. |
Összesen három évfolyama jelent meg. |
Javított gerincű, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. |
Lakatos: 123.; Szüry: 0 |